www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat. 2007 decembere óta az olasz tulajdonú Kedrion Csoport tagja. A Kedrion Csoport 40 országban van jelen a világon. A hatodik helyet foglalja el saját szektorában. A csoport mind kísérleti, mind alkalmazott kutatásokat végez. A vérplazma ipari méretű feldolgozása 1958-ban kezdődött, a gödöllői üzem több mint 50 éve folyamatosan készít plazmából gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulint, alvadási faktorokat. A HUMAN BioPlazma Kft. hosszú távú célja az, hogy a 100%-os tulajdonában álló Plazmaferezis Állomás Nonprofit Kft. donorainak plazmájából előállított vérkészítmények, elsősorban a hazai betegellátást szolgálják.

IRARI AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (JUNIOR)

Feladatok:

  • ipari folyamatirányító rendszerek időszakos karbantartása, ellenőrzése, üzemeltetése
  • felügyeleti rendszerek által közvetített adatok kigyűjtése, elemzése
  • külső software karbantartó cégek munkájának előkészítése, koordinálása
  • ipari folyamatirányító rendszerek dokumentációjának naprakészen tartása (GMP irányelveknek megfelelően)
  • felhasználói visszajelzések feldolgozása, értékelése és akciótervek kidolgozása

Elvárás:

  • automatizálás, folyamatirányítás szakon végzett Villamos/Gépészmérnök végzettség
  • PLC/DDC programozási ismeretek
  • ipari automatizálási gyakorlat
  • 2-3 év ipari automatizálási környezetben szerzett tapasztalat
  • terepi eszközökkel kapcsolatos tapasztalat (telepítés, hibakeresés, mérőkör ellenőrzés)
  • ipari folyamatirányítási rendszerek ismerete (Siemens-Desigo, Vision, Foxboro, Endorver)
  • középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • gyógyszeriparban/élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • felügyeleti, mérés-adatgyűjtő rendszer ismeretek (BMS,EMS)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria

Link megjelenítése

Helyek Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol