www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

Automatizálási mérnök

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • Ipari, gyártástechnológiai tapasztalat
  • PLC programozói és automatizálási tapasztalat, robot programozás alapszintű ismerete
  • Nagyfokú automatizáltsággal  működő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

FELADATOK

  • Gépek és gyártóeszközök telepítésének tervezése, koordinálása, megmunkáló berendezés automatizálása
  • A termelő berendezések és gyártási folyamat folyamatos fejlesztése (rendelkezésre állás, minőség), gyártás optimalizálása (biztonságos, költséghatékony üzemeltetés)
  • Emulzió-felhasználás optimalizálása

ELŐNY

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Forgácsolási tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Tribológiai ismeret

KOMPETENCIÁK

  • Analitikus, kreatív és eredményorientált gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kezdeményezőkészség, tulajdonosi szemlélet

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal