www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

  • A hirdetés 364 napja lejárt

Magas szintű PLC programozási ismeretekkel rendelkezel és legalább középfokú az angolnyelv-tudásod? Megszerzett tapasztalataidat tovább kamatoztatnád egy multinacionális autóipari beszállítónál? Akkor küldd el jelentkezésed az alábbi pozícióra, hiszen csapatbővítés miatt új kollégát keresünk partnercégünk számára!

Feladatok:

  • A karbantartási vezető helyettesítése szakmai szempontból annak távollétében;

  • A hegesztő terület fejlesztésének irányítása;

  • PLC programok felügyelete és fejlesztése;

  • Az új berendezések bekötésének és alkalmazásának villamossági megtervezése: beüzemelés és programozás;

  • A gépek üzemeltetésével kapcsolatos képzések megtervezése, lefolytatása és nyomonkövetése;

  • Támogatja a présgépeken és/vagy a hegesztőgépeken végrehajtott módosításokat, illetve hibaelhárítást, szoftveres problémák megoldását;

  • Karbantartási adatok fejlesztési célú elemzése.

Az ideális pályázó:

  • Felsőfokú műszaki végzettségű, automatizálási szakon;

  • Magas szintű PLC programozási ismeretekkel rendelkezik;

  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudása van;

  • Hegesztési alapismeretek előnyt jelentenek a pályázatok elbírálásakor;

  • Jó együttműködési, szervezési és kommunikációs készséggel bír;

  • Kiváló problémamegoldó.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem;

  • Fiatalos környezet;

  • Szakmai fejlődés;

  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra.

Munkavégzés helye: Szolnok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.