www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephely

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Mérnökség, Műszaki- és Energiaszolgáltatás

munkatársat keres

Feladatok:

  • Gyógyszeralapanyag-gyártás folyamatirányító informatikai rendszereinek üzemeltetése, karbantartása és fejlesztése

  • Üzemek és laboratóriumok irányítástechnikai és automatizálási feladatainak ellátása

  • Folyamatok modellezése, paraméterezése, műszerezésének tervezése, mérési adatok gyűjtése, technológiai programok tervezése, írása, módosítása

  • Folyamatirányító számítógépek, eszközök (DCS, PLC), hálózati eszközök kiválasztása, telepítése, beüzemelése

  • Folyamatirányító programok, HMI ábrák módosítása, tesztelése

  • A folyamatirányító rendszer validáltságának biztosítása, minőségbiztosítási elvárásoknak történő megfeleltetése, minőségbiztosítási dokumentumok készítése

  • Folyamatirányító rendszerek biztonságának magas szinten tartása, mentések, visszaállítások felügyelete, együttműködés helyi és global IT partnerekkel

  • Külső automatizálási partnerekkel együttműködés, műszaki ellenőrzés

    Elvárásaink:

  • Villamosmérnök végzettség

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség

  • Precíz munkavégzés

    Előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirányon szerzett végzettség

  • Erős- és gyengeáramú területeken szerzett ismeretek

  • Yokogawa DCS és GE Fanuc PLC programozási ismeretek

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.07.15-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség