www.cvonline.hu

Automatizálási Mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2017.07.01.
Hirdetés azonosító: 1008207

Multinacionális autóipari fejlesztő és gyártó partnerünk számára keresünk Automatizálási mérnök pozícióba szakembereket a vállalat budapesti telephelyére.

Feladatok:
  • PLC software fejlesztés és implementálás gyártó és tesztberendezések számára
  • Technikai dokumentációk kezelése
  • Vevői kapcsolattartás és oktatások szervezése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Automatizálás területén szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (pl.: Siemens S7, TIA Portal, Omron, CoDeSys)

Éves juttatási csomag: céges autó + Br. 6.250.000 Ft-tól

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.

Munkavégzés helye: Budapest