www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök [ST-HAM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.05.17.
Hirdetés azonosító: 808299

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy multinacionális hátterű gyógyszergyár, mely a biotechnológia egy speciális területével foglalkozik. A gyári folyamatirányító rendszerek magasszintű üzemeltetésére és karbantartására keresünk most automatizálási mérnököt.

Feladatok

- Az ipari folyamatirányító rendszerek időszakos karbantartása, ellenőrzése, üzemeltetése és a felügyeleti rendszerek által közvetített adatok kigyűjtése, elemzése
- A technológiai folyamatot kiszolgáló eszközpark fejlesztéséhez különböző programozási feladatok önálló megoldása
- Külsős software karbantartó cégek munkájának előkészítése, koordinálása
- Külsős software karbantartó cégek irányában egyedi javítási, fejlesztési igények előkészítése, megfogalmazása
- A HBP-n belül az ipari folyamatirányító rendszerek gazdájaként a rendszerek dokumentációjának naprakészen tartása (GMP irányelveinek megfelelően) valamint a felhasználói visszajelzések feldolgozása, értékelése és a felhasználói igények értelmezése, akciótervek kidolgozása

Elvárások

- automatizálás, folyamatirányítás szakon végzett villamos vagy gépészmérnöki diploma
- néhány éves PLC programozási, vezérlés technikai gyakorlat
- ipari folyamatirányító rendszerek programozásában, karbantartásában szerzett tapasztalat (Siemens-Desigo, Vision, Foxboro, Andorver )
- kommunikáció képes angol nyelvtudás
- eredményorientált szemlélet, rugalmasság, precizitás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió