www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Automatizálási mérnök - Projekt vezető
munkakör betöltésére
az Alcoa-Köfém Kft.
GRP-ATI Köfém gyáregységünkbe

FELADATOK:

  • Hengerműi berendezések, meghibásodásainak elemzése.
  • A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése, koordinálása.
  • Részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos döntések előkészítési folyamatában.
  • Új berendezések telepítése, üzembe helyezése
  • Specifikációk készítése, átadás – átvételi feltételek kidolgozása, teljesítések igazolása.
  • Projektek vezetése és szakértői szintű támogatása automatizálási szakterületen.

ELVÁRÁSOK:

  • Automatizálási mérnöki MSC végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége.
  • Proaktív, határozott fellépés

ELŐNY:

  • Informatikai ismeretek

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal