www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC, ROBOTOK)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 845371

Link megjelenítéseimages/editor/1322951753.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában
világelső, világszerte a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Meglévő gyártóeszközök, gépek automatizálása, robotizálása
  • Robotok kiválasztása, telepítése, programozása
  • Automatizálási/robotizálási lehetőségek kidolgozása új termékek bevezetése kapcsán
  • Layout definiálás
  • Gépek rendszerbe kötése
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel, tevékenységeinek végigkövetése
  • Működés közben fellépő problémák elhárítása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év gyártó cégnél szerzett releváns munkatapasztalat
  • Angol, és/ vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Automatizálási és PLC programozási ismeretek (Siemens, Omron, Allen Bradley preferált)
  • Robotprogramozási tapasztalat előnyt jelent

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár, bónusz
  • Fejlődési és tanulási lehetőség egy olyan cégnél, amely szinte az összes felsőkategóriás személygépkocsihoz gyárt szerkezeti elemeket és alkatrészeket

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC, ROBOTOK), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése