www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Automatizálási mérnök - PLC programozó
munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • Hengerműi berendezések vezérlőrendszereinek üzemeltetése, progamozása és módosítása, meghibásodások elemzése
  • A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések kezdeményezése, villamos projektek koodinálása
  • Gyártás és termelés támogatása
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Automatizálási mérnöki végzettség
  • Siemens, ABB, PLC programozási ismeretek
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége

ELŐNY:

  • Informatikai ismeretek
  • Villamos hajtások ismerete
  • Középfokú német nyelvutás

A munkavégzés helye: Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal