www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK PLC ISMERETEKKEL (Folyamatfejlesztés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 701445

Link megjelenítéseimages/editor/1357731561.jpg" border="0" width="300" />

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Meglévő gyártósorok automatizálása
  • Gépek és gyártóeszközök telepítésének tervezése, koordinálása
  • A termelőberendezések és gyártási folyamat folyamatos fejlesztése (rendelkezésre állás, minőség)
  • Gyártásoptimalizálás (biztonságos, költséghatékony üzemeltetés)

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • Ipari, gyártástechnológiai tapasztalat
  • PLC programozói és automatizálási tapasztalat, robot programozás alapszintű ismerete
  • Nagyfokú automatizáltsággal működő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Analitikus, kreatív és eredményorientált gondolkodásmód
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kezdeményezőkészség, tulajdonosi szemlélet

ELŐNYT JELENT

  • Gépészmérnöki, mechatronikai, villamosmérnöki végzettség
  • Forgácsolási tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Tribológiai ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK PLC ISMERETEKKEL (Folyamatfejlesztés), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése