www.cvonline.hu

Automatizálási mérnök-PLC háttérrel (Fejér megye)

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Stabil hátterű, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk Automatizálási mérnök-PLC háttérrel munkatársat Fejér megyei munkavégzésre.

Feladatok:

  • Gyártási hatékonyság folyamatos növelése
  • Automatizálási projektek koordinálása
  • Gyártási dokumentáció napra készen tartása
  • Esetlegesen felmerülő hibák megoldása
  • Gyártási folyamatok elemzése, a hatékonyág növelését célzó intézkedésekre javaslat tétele a menedzsment felé
  • Új gépek, gépsorok üzembe helyezése.
Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Alapos PLC ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves releváns munkatapasztalat
Ajánlatunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Megváltozottmunkaképességűmunkavállalókjelentkezését is várjuk.