AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (GYÁRTÁSIRÁNYÍTÁSI RENDSZER FEJLESZTÉSE)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1051735

Neves nemzetközi vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A fejlesztési csapat tagjaként a szinte teljes egészében automatizált gyártásirányítási rendszer során jelentkező hibáinak pontos feltárása, különös tekintettel az okokra
  • Javaslattétel a megoldásra, a hibajavítás kidolgozása, végrehajtása –„front line support”
  • Szoros – napi szintű – együttműködés a gyártási csapattal a koncepció megalkotásától a gyakorlati megvalósításig

Elvárások

  • Automatizálási mérnök végzettség, vagy gépészmérnök, vegyészmérnök végzettség pár év automatizálási tapasztalattal
  • Stabil angol nyelvtudás a mindennapos szakmai egyeztetésekhez
  • PLC ismeretek, Siemens S7

Előnyt jelent

  • Automatizálás-fejlesztés terén szerzett gyakorlati jártasság
  • Más vállalatirányítási (gyártásoptimalizálási, gyártásszervezési) rendszer ismerete
  • Jó csapatjátékos rugalmas hozzáállással
  • Jó kommunikációs képességek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafeteria, bónusz

A munkavégzés helye

Közép-Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (GYÁRTÁSIRÁNYÍTÁSI RENDSZER FEJLESZTÉSE), Közép-Magyarország