www.cvonline.hu

Automatizálási koordinátor

  • Company_icon TEVA Gyógyszergyár Zrt.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság, MegaPack Gyógyszercsomagoló Központ

munkatársat keres

Feladatok:

  • A logisztikai rendszerrel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, karbantartása, azok oktatása
  • A MegaPack Gyógyszercsomagoló Központban működő logisztikai rendszer felügyelete, üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a logisztikai rendszert szállító és karbantartó cégekkel
  • WBS rendszer fejlesztések bevezetése, oktatása a MegaPack Gyógyszercsomagoló Központ területén

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal várjuk.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol