www.cvonline.hu

Automatizálási karbantartó mérnök

  • A hirdetés 317 napja lejárt

A Prysmian MKM Magyar Kábel Művek Kft. kisteleki gyárába keres sikerorientált jelentkezőket az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A kábelgyártó berendezések (főleg PLC vezérlések, Ipari Pc-k, robot rendszerek) szoftvermérnöki felügyelete, programozása, fejlesztése.
  • PLC vezérelt automata gépek és gyártó berendezések üzembe helyezésében való részvétel és karbantartása.
  • Felmerülő problémák elhárítása, esetlegesen a rajzok, leírások, módosítása.
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) karbantartási moduljának  használata.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, elvárt szakirányok: villamosmérnök, ipari automatizálási vezérléstechnikai mérnöki szakirány,
  • PLC programozási, automatizálási, vezérléstechnikai tapasztalat
  • Legalább 1-2 év mérnöki szakmai tapasztalat, programozás vagy kapcsolódó területeken (karbantartás vagy egyéb automatizálás területén)
  • Erős számítógépes és PLC-s készségek: (Siemens) programozási tapasztalat előnyt jelent.
  • Angol nyelvtudás
  • Képesség önálló és szisztematikus, felelősségteljes munkavégzésre,
  • Pragmatikus hozzáállás

Kínálunk

  • Elismert és stabil multinacionális háttérrel rendelkező, eredményesen működő, fejlődő bővülő cégnél stabil munkahelyet.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget multinacionális környezetben

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol