www.cvonline.hu

Automatizálási és műszeres mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.

Kőolaj- és gázipari partnerünk számára keresünk Budapestre Automatizálási és műszeres mérnök kollégát.

Pozíció leírása / Job description

• A vállalat mérés- és irányítástechnikai rendszereinek megismerése (hardware és software felügyelete és karbantartásának koordinálása
• Az új beruházások tervezésének felügyelete
• A tervezés költségvetésének kialakításában való részvétel
• Automatizálási projektek felügyelete, koordinálása
• Fejlesztési javaslatok
• Új beszállítók felkutatása
• Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal

Elvárások / Requirements

• BA mérnök (szoftver, gépész, műszeres; előny: olajipari végzettség)
• szakmai tapasztalat minimum 3-5 év
• legalább középfokú angol nyelvtudás
• automatizálásban, műszer-, irányítástechnikában való jártasság,
• IT infrastruktúrák üzemeltetésében való jártasság,
• metrológiai ismeretek,
• PLC (Programmable Logic Contollers) és APC (Advanced Process Control) programozás ismerete,
• adatmenedzsmentben való jártasság
• precíz munkavégzés, nagy figyelem a részletekre, önálló döntéshozás, kreatitivás problémamegoldás, csapatjátékos
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés
• Változatos munkakör
• Multinacionális és egyben családias környezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Automatizálási mérnök

Trenkwalder Kft

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk...
Pest

RAMIVO Manufacturing Hungary Kft.

Ez egy nagyszerű munkahely El tudja képzelni, h...
Tamási, Tolna

Automatizálási koordinátor

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye Gy...
Debrecen, Hajdú-Bihar