www.cvonline.hu

Automatizálási és műszeres mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.02.
Jelentkezési határidő: 2017.10.20.

Kőolaj- és gázipari partnerünk számára keresünk Budapestre Automatizálási és műszeres mérnök kollégát.

Pozíció leírása / Job description

• A vállalat mérés- és irányítástechnikai rendszereinek megismerése (hardware és software felügyelete és karbantartásának koordinálása
• Az új beruházások tervezésének felügyelete
• A tervezés költségvetésének kialakításában való részvétel
• Automatizálási projektek felügyelete, koordinálása
• Fejlesztési javaslatok
• Új beszállítók felkutatása
• Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal

Elvárások / Requirements

• BA mérnök (szoftver, gépész, műszeres; előny: olajipari végzettség)
• szakmai tapasztalat minimum 3-5 év
• legalább középfokú angol nyelvtudás
• automatizálásban, műszer-, irányítástechnikában való jártasság,
• IT infrastruktúrák üzemeltetésében való jártasság,
• metrológiai ismeretek,
• PLC (Programmable Logic Contollers) és APC (Advanced Process Control) programozás ismerete,
• adatmenedzsmentben való jártasság
• precíz munkavégzés, nagy figyelem a részletekre, önálló döntéshozás, kreatitivás problémamegoldás, csapatjátékos
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés
• Változatos munkakör
• Multinacionális és egyben családias környezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Automatizálási mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Új gyártósorok felépítésében, á...
Biatorbágy, Budapest, Székesfehérvár, Tatabánya

Trenkwalder Kft

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk...
Pest

Automatizálási mérnök - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya