www.cvonline.hu

AUTOMATIZÁLÁSI ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 956844

Megbízónk a világ egyik vezető vállalata ipari robot, PLC, HMI területeken. Világszerte több mint 350 000 dolgozó járul hozzá a 145 éves japán tulajdonú cég fejlődéséhez. Számos iparágban bizonyították már szakértelmüket, így az automatizálási területen is, ahova most új kollégát keresünk. Amennyiben szívesen lenne egy lelkes, fiatalos csapat tagja egy stabil háttérrel és nagy hírnévvel rendelkező munkahelyen, várjuk jelentkezését!

Feladatok:
  • Az automatizálási alkatrésztermékek és megoldások (PLC, HMI, szervó-, és frekvenciaváltó, ipari robot) bemutatása az ügyfelek részére
  • Új üzleti partnerek és vevők felkutatása
  • Műszaki megoldások tervezése, tenderek előkészítése
  • Vevői támogatás nyújtása a projektek során
  • Projektek koordinálása
  • Együttműködés az értékesítési stratégiák kidolgozásában
  • Együttműködés a termékmenedzserekkel, műszaki támogatás nyújtása
  • Képviselet rendezvényeken és kiállításokon
Elvárások:
  • Minimum négy év releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség villamosmérnök vagy mehatronikai mérnök szakon
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Automatizálási piac ismerete
  • Vevő-, és célorientált hozzáállás
  • Önállóság, jó szervezőkészség, kezdeményezőkészség, rugalmasság, csapatmunka
Amit kínálunk:
  • Kihívást jelentő munkakör multinacionális műszaki környezetben
  • Az ipari automatizálási technológia iparágban a világ egyik vezető cégénél dolgozhat
  • Fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Motiváló munkabér
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió