www.cvonline.hu

Automation Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.11.
Jelentkezési határidő: 2017.12.15.
Hirdetés azonosító: 1172548

Automatizálási mérnöki pozícióba keresünk szakembereket multinacionális egyedi gépsorokat gyártó és összeszerelő partnerünk számára.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Gyártó berendezések telephelyen történő beüzemelésének támogatása
• PLC software fejlesztése és tervezése a gyártósorok számára
• Gyártósorok tesztelése, hibakeresése
• Berendezések fejlesztése, optimalizálása
• Technikai tréningek tartása a gépek megfelelő kezeléséhez

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• PLC-ben való jártasság (Siemens S7)
• Folyékony angol nyelvtudás

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.