www.cvonline.hu

Automation Engineer

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2017.08.29.
Hirdetés azonosító: 1142676
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk Automatizálási mérnök pozícióba szakembereket a vállalat Pest megyei fejlesztő központjába.

Feladatok:
• Mérés- és irányítástechnikai rendszerek tervezése
• PLC szoftver fejlesztés és tervezés ipari berendezések számára
• Vizualizáció szoftver fejlesztése és elkészítése
• Kapcsolási rajzok készítése Eplan használatával
• Üzembehelyezés támogatása

Elvárások:
• Villamosmérnöki végzettség
• Automatizálás területén szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• Eplan tapasztalat előnyt jelenthet

Az éves juttatási csomag bruttó 5.775.000 HUF-tól érhető el.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.