www.cvonline.hu

Automation Engineer - WD020070

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1065303

Flex állások

Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live Smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets. For more information please visit our careers page at www.flextronics.com.

     * Industry: Electrical / Electronic Manufacturing

     * Type: Public Company

     * NASDAQ: FLEX

     * Headquarters: 2 Changi South Lane, Singapore, 486123

     * Company Size: 10,001+ employees

     * Website: www.flextronics.com

Job Description

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Zalaegerszegre keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Automatizálási projektmérnök

Feladatok:

•    Automatizálási igények felmérése,

•    Specifikációk, megvalósíthatósági vizsgálatok és megtérülés kalkulációk elkészítése

•    Árajánlatok kidolgozásában, értékelésében való aktív részvétel, kapcsolattartás a beszállítókkal

•    Gépek beüzemelésében, telepítésében való aktív részvétel

Elvárások:

•    Felsőfokú gépész vagy villamosmérnöki végzettség

•    2-5 éves releváns mérnöki munkakörben szerzett tapasztalat

•    Angol nyelvtudás szóban és írásban

•    MS Office felhasználó szintű ismerete

•    Utazás vállalása

Előny:

•    Solidworks, Omron - Siemens PLC rendszer,Eplan szoftverek ismerete

Job Category

Operations

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Zalaegerszeg