www.cvonline.hu
Automation Architect (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 848303
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Együttműködés az operatív csapatokkal
  • Csapatok igényeinek feltérképezése, automatizációs lehetőségek azonosítása
  • Automatizációk megvalósítása (tervezés, implementálás)
  • Meglévő folyamatok optimalizálásának, javításának, támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség
  • Magabiztos középfokú német és angol nyelvtudás
  • Script nyelvek ismerete (pl. Shell és Python vagy Perl)
  • Linux és/vagy Windows erős ismerete
  • Alapfokú hálózati ismeretek
  • Átfogó IT ismeretek - UML ismerete

Előny

  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Programozási nyelvek ismerete (pl. Java), OO szemlélet
  • Tapasztalat HPSA, HPOO, WebMethods, Aris szoftverekkel
  • IT üzemeltetési tapasztalat

Személyiségbeli követelmények

  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81612

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió