www.cvonline.hu

Automatika üzletág üzemvezető

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

A Rosenberg Hungária Lég-, és Klímatecnikai Kft.

munkatársat keres fiatal csapatába Tokodaltárón

történő munkavégzéshez

 Munkakörben

Elvárások:

  • Okleveles villamosmérnöki végzettség (automatika irány)
  • CAD/CAM rendszerek ismerete, használata
  • EPLAN program ismerete
  • Microsoft Office ismerete
  • Tárgyalás, levelezés szintű német nyelvismeret
  • Magas szintű szakmai tapasztalat, továbbképzésre való hajlandóság
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Innovációra való hajlandóság
  • Csapatmunkában való részvétel

Feladatok:

  • Szakmai felügyelet a Társaság automatika területén
  • Klíma és szellőztetőgépek erős és gyenge áramú kiépítés irányítása
  • Klíma és szellőztető berendezések beüzemelésének irányítása
  • Motortekercselő üzem irányítása
  • Villamos kapcsolási rajzok készítése
  • Műszaki kalkulációk, tervezés, ajánlat készítés irányítása, kontrollálása
  • Új gyártmányok bevezetése, alkalmazása, dokumentálása, műszaki leírások, közreműködés a katalógusok készítésében
  • Részvétel karbantartási folyamatok
  • Vevői tájékoztatás elektromos berendezésekkel kapcsolatban
  • Érintésvédelmi felülvizsgálatok készítése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német