www.cvonline.hu

AUTOMATA SZOFTVERTESZTELŐ

  • A hirdetés 600 napja lejárt

Feladatok:

  • Automata Teszt környezet kiépítése/fejlesztése/konfigurálása/karbantartása, a környezet egyes elemei közötti kommunikáció kiépítése
  • A cég informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement
  • A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel
  • Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (pl.: tesztelési terv, tesztelési jegyzőkönyv, felhasználói kézikönyv, nyomozati naplók, stb.)
  • Tesztelési feladatok automatizálása
  • Esetenként oktatási tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Hasonló területen eltöltött legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Valamilyen script nyelv legalább alap szintű ismerete (pl.: JavaScript, Perl, Python, Ruby, Tcl, stb.)
  • Selenium család (Selenium IDE, Selenium Webdriver, Selenium server, Selenium RC, stb.) legalább alapszintű ismerete
  • Minimum 2 év SQL szakmai tapasztalat
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • RobotFramework ismerete
  • Jenkins CI ismerete
  • Valamilyen verzió kezelő eszköz ismerete (CVS, GIT, SVN, stb.)
  • Testlink ismerete
  • Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismeret)
  • ISTQB CTFL, CTAL - TTA
  • JAVA programozási nyelv ismerete
  • SOAPUi eszköz ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
A tárgysorban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Profilhoz tartozó egyéb elvárás:

Olyan jelölteket keresünk erre a pozícióra, aki szeret új dolgokat kipróbálni és lelkes/nyitott minden új technológia és eljárás felé.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő