www.cvonline.hu

Automata minőségellenőr

  • A hirdetés 642 napja lejárt

A 77 Elektronika Kft  orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

pozícióba keres munkatársat a világpiacon meghatározó, domináns orvosi labor automata berendezések szerelő részegységébe, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Elvárások:

  • legalább 2 éves minőségirányítási tapasztalat elektronikai területen
  • legalább középfokú végzettség (műszaki területen)
  • döntésképes, önállóan és csapatmunkában is tud dolgozni, rendszerszintű gondolkodással rendelkezik
  •  Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  •  MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  •  munkájára igényes, alapos, stressz tűrő

Előnyök:

  • műszaki felsőfokú végzettség (Gépészmérnök, Villamosmérnök)
  • túlórák vállalása
  • műszaki beállítottság
  • angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk

  •  szakmai fejlődés, kihívások
  •  változatos feladatok
  •  barátságos munkakörnyezet
  •  stabil munkahely
  •  évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég
  •  cafeteria

Munkavégzés helye

  •  Budapest, XI. kerület
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol