www.cvonline.hu

Autókölcsönző ügyfélkapcsolati manager

  • Az állásajánlat lejárt.

Autókölcsönző munkatárs

DEBRECEN

Az ideális pályázó

  • Rendelkezik humorérzékkel, szenvedéllyel az autók iránt,
  • ügyfél orientált, pozitív gondolkodású és lelkes.
  • Terhelhető, rugalmas,
  • társalgási szinten beszél angolul, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Elvárás a felsőfokú végzettség.
  • Legalább 2 éves B kategóriás autóvezetési és számítógépes tapasztalata van.

Munkaköri leírás:

Ki és visszaszállítja a telephelyre a bérlésre kínált autókat. Specifikus autópark kezelési feladatok ellátása. Készpénz és bankkártya kezelés. Kapcsolattartás szervizekkel, biztosító társaságokkal, kárügyintézés.

Folyamatos kapcsolatban lesz és képviseli a céget az ügyfél kapcsolatokban.

Az Autonom Rent a Car Románia legnagyobb autókölcsönző társasága, melynek Budapesten és Románia 24 városában 37 kölcsönzési központja van, autóparkjához pedig több mint 3000 új gépjármű tartozik.

Az Autonom küldetése: kifogástalan szolgaltatásokat nyújtani tisztességes árakon.

www.autonom.hu

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen