www.cvonline.hu

Autókiadó munkatárs (2 fő)

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

A Buchbinder Autókölcsönző Kft. 2 fő autókiadó munkatársat keres, a Ferihegyi reptérre ( 2. Terminál ).

Elvárások:

  • jó angol nyelvtudás
  • rutinos autóvezetés
  • alapszintű szerviz ismeret
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • munkahelyhez közeli lakóhely ( parkolás megoldható)

önéletrajz csatolásával, az alább megadott email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...