www.cvonline.hu

Autókárpitos - London

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Gyakorlott autókárpitost keresünk az Egyesült Királyságba azonnali kezdéssel, LONDONBA!

Feladatok:
Luxusautók (Aston Martin, Rolls Royce, Jaguar típusú autók) ülésének kárpitozásával kapcsolatos feladatok,
ezért munkájára igényes, precíz szakembert keresünk!

Elvárások:
- minimum 5 év releváns tapasztalat,
- autókárpitozás minden területének ismerete,
- valamint alap vagy társalgási szintű angol nyelvtudás,
- precíz, igényes munkavégzés!

Fizetés:
9-11 GBP/óra (tapasztalattal függően), amely a kezdő fizetés.

Munkavégzés helye: London

Munkavégzés kezdete: AZONNAL lehet kiutazni és kezdeni!

Igény esetén szállást is tudunk biztosítani!

Fényképes angol nyelvű önéletrajz küldésével.

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni. Valamint Románia és Bulgária az unióhoz való későbbi csatlakozása miatt a két ország állampolgáraival szemben átmenetileg még fennálló munkaerőpiaci korlátozások megszűnésig nincsen lehetőségünk bolgár és román állampolgárok elhelyezésére ennél a munkánál. Megértésüket köszönjük.