Autóipari tapasztalattal rendelkező német nyelvű koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.19.
Jelentkezési határidő: 2016.03.25.
Hirdetés azonosító: 490315
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk munkatársakat egy éves, határozott idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs autóipari tapasztalattal

Ha magabiztosan beszélsz németül, ismered az autók világát vagy dolgoztál az autóiparban és szeretnél multikulturális környezetben dolgozni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- Kapcsolattartás a német szervizekkel
- Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
- Garanciával kapcsolatos kérdések és problémák felülvizsgálata
- Eszkalációk teljes körű koordinálása
- Minőségbiztosítással kapcsolatos projektek menedzsmentje

Követelmények
- Magabiztos, folyékony, felsőfokú német nyelvismeret
- Középfokú angol nyelvismeret
- Autóipari tapsztalat (autókölcsönzés, leasing, call center, szervíz stb.)
- Kiváló kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló probléma megoldó készség

- Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat,
- lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére,
- nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között,
- szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel,
- versenyképes bérezés és juttatási csomag.