www.cvonline.hu

Autóipari szakmunka Komárom

  • Az álláshirdetés ma lejár

Autóipari szakmával rendelkezők FIGYELEM!!!

Elektromos buszgyártással foglalkozó vállalathoz keresünk

ÖSSZESZERELŐ és FÉNYEZŐ munkatársakat

Komáromba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Összeszerelés

  • Csavarozás

  • Szegecselés

  • Ellenőrzés, javítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hegesztő,karosszéria lakatos,autószerelő vagy autófényező végzettség

  • Erkölcsi bizonyítvány

  • Ipari területen eltöltött legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Cafetéria

  • Munkaidő H-P 8-16.30

  • Multinacionális céges háttér

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, keressen minket a +36 20 344 94 48-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014