www.cvonline.hu

Autóipari projektvezető

  • A hirdetés 1022 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szériagyártásban futó termékek támogatása mechanikai témákban
  • Új projektekhez mechanikai koncepciók kidolgozása, ajánlatkészítés
  • Mechanikai témák globális összefogása és koordinálása a fejlesztőközpontok között
  • Költségcsökkentő intézkedések bevezetése
  • Konstrukciós és gyártási irányelvek továbbfejlesztése és globális egyeztetése
  • Projekt előkészítés, projekt követés, projekt dokumentáció készítése
  • Fejlesztő-munkacsoport tevékenységének koordinálása
  • Kapcsolattartás nemzetközi vevőkkel és beszállítókkal
Elvárások:
  • Gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • Legalább 3 év autóipari tapasztalat a termékfejlesztés vagy gyártás területén
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Németországi tréning és betanulás
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő