www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 929124
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
AUTÓIPARI PROJEKTVEZETŐ / NPI MÉRNÖK

Feladatok:
  • Projektek időtervének és költségkereteinek tervezése és ellenőrzése;
  • Projekttel kapcsolatos eszközök tervezésének, beszerzésének és üzembe helyezésének nyomon követése;
  • Projektek részfeladatokra bontása és ezen feladatok teljesítésének ellenőrzése;
  • Projekt dokumentációk elkészítése és frissítése;
  • Vevőkkel és a társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (GÉPÉSZMÉRNÖK);
  • 3-5 éves AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖKI / PROJEKTVEZETŐI tapasztalat;
  • FÉMMEGMUNKÁLÁSI ismeretek, tapasztalat;
  • Aktív NÉMET nyelvismeret;
  • FORMEL Q /  CSR (Customer Specific Requirements) ismerete;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Vezetői készségek;
  • Nagyfokú önállóság, ugyanakkor csapatjátékos attitűd.

Munkavégzés helye: Mór

Jelentkezzen online magyar és NÉMET nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér