www.cvonline.hu

Autóipari projektmérnök-Mór (Ref.szám: HM-829)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 996326

Feladatok:

  • Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag módosításokkal kapcsolatos műszaki változások nyomon követési folyamatának támogatása és koordinálása az alábbi tevékenységek mentén:
    • változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
    • a változás menedzsment kapcsán megbeszélések előkészítése, azokon való részvétel
    • a változások dokumentálása, adatbázisok kezelése
    • kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, projektvezetés, termelés, németországi kollégák)
    • információáramlás fejlesztése
    • a változások (BOM, műveletterv) implementálása az SAP-ba, illetve ezen folyamatok koordinálása
    • egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 2-3 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődés, képzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol, vagy német nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-829-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő