www.cvonline.hu

Autóipari összeszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1076280

Egy jobb MUNKA kedvéért hajlandó lenne elköltözni, ha INGYENES SZÁLLÁST BIZTOSÍTUNK? Munkalehetőséget kínálunk munkakörben Székesfehérváron!
Feladatok:

  • Autóalkatrészek gyártása
  • Részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres tesztírás

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely Magyarország egyik legnagyobb autóipari beszállító cégénél
  • Versenyképes bér + Cafetéria
  • Hiányzásmentességi és túlóra bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz
  • Ingyenes szállás Székesfehérvár belvárosában (elhelyezés 2 fős, berendezett szobákban)

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér