www.cvonline.hu

Autóipari operátor

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

miskolci telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Autóipari termékek összeszerelése
  • Gyártósori gépek kezelése
  • Termékek gyártásközi- és végellenőrzése
  • Javaslattétel folyamatok fejlesztésére

   Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló látás, jó kézügyesség
  • Kézügyesség

   Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű cseh/szlovák nyelvtudás
  • Autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

   Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Béren kívüli juttatások
  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Autóipari ismeretek

 Munkavégzés helye:

  • Miskolc
Munkavégzés helye Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Miskolc