www.cvonline.hu

Autóipari minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 416 napja lejárt

Szo1amm

Megbízónk elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik, az általuk gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben. Számukra keresünk autóipari minőségügyi mérnököt.

Feladatok:

  • Termék előállítási folyamatok támogatása az autóipari és a vevő specifikus követelményeknek való teljes körű megfelelőségben, mind a saját gyártási, mind a beszállítói területeken,
  • Megfelelőség érdekében minőségjavító projektek kezdeményezése, és felügyelete a fenti cél érdekében,
  • Autóipari szabványok, műszaki specifikációk és egyéb vevői követelmények ismerete, betartásuk felügyelete és támogatása; ezek változásainak követése, a változások bevezetése a minőségügyi rendszerbe,
  • Folyamat- és dokumentum-változások követése, felügyelete,
  • Minőségjavító programok kezdeményezése, követése a beszállítóknál és a gyártásokban,
  • Kapcsolatot tart fenn közvetetten a vevőkkel, társosztályokkal, beszállítókkal valamint külföldi társszervezettel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Autóipari előírások, minőségügyi módszerek ismerete (ISO/TS 16 949, VDA 6.3, 8D, 5W, Ishikawa, SixSigma).

Egyéb információ:

  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

Szombathely/Vas megye

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol