www.cvonline.hu

AUTÓIPARI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (HF 7-5484)

Nemzetközi, piacvezető, autóipari szolgáltató partnerünk részére keresünk kollégát

 Autóipari minőségügyi mérnök

 (HF 7-5484)

 pozícióba.

Feladat

  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása,
  • Minőségtervezési dokumentációk elkészítése,
  • Vevői kapcsolattartás, vevői elégedettség biztosítása, reklamációk kezelése,
  • Auditok lebonyolítása, tárgyalásokon való részvétel.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség,
  • Autóiparban, minőségbiztosítási területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat,
  • Magabiztos ANGOL, vagy NÉMET nyelvtudás a napi munkavégzéshez,
  • Mobilitás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag,
  • Biztos háttér, folyamatosan fejlődő vállalat.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Országos terület, külföldi munkavégzés.
  • Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a

HF 7-5484” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Munkavégzés helye Országos terület, külföldi munkavégzés
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország