www.cvonline.hu

AUTÓIPARI MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 683920

Link megjelenítéseimages/editor/20080222132010.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk - vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport egyik leányvállalata - számára a folyamatban lévő jelentős fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk:

FELADATOK

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek vezetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó induló fizetés, további juttatások
  • Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek
  • Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTÓIPARI MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése