www.cvonline.hu

AUTÓIPARI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÉS FOLYAMATMÉRNÖK

  • Company_icon TEKT Képzési és Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés holnap lejár

Éveket lehúztál egy multinál, nagy szakmai tapasztalattal rendelkezel és belefáradtál abba, hogy kivárd, mire menedzser leszel? Létezik más karrier út is! Mi a változatosság és széleskörű szakmai fejlődés útját kínáljuk Neked!

Nálunk a helyed, ha

  • a megszokott mókuskerék helyett változatos szakmai kihívásokra vágysz
  • szeretnéd előtérbe helyezni szakmai fejlődésedet, különböző rendszereket, módszereket megismerni más-más multinacionális környezetben
  • motivál a nagyobb felelősségi kör, ahol van lehetőséged kivitelezni innovatív, újszerű ötleteidet
  • szeretsz és tudsz projekt rendszerben dolgozni
  • szeretnél széleskörű ismeretségi körre szert tenni

Feladatok, amik Rád várnak:

  • minőségbiztosítási és/vagy folyamatoptimalizálással kapcsolatos autóipari projektek megvalósítása
  • minőségügyi tervezés kialakítása és a projekthatáridők betartása, betartatása
  • a termék minőségének, valamint a belső folyamatok fejlesztésére irányuló javaslattétel, azok megvalósítása
  • vevői reklamációk kezelése, statisztikák készítése, minőségmódszerek alkalmazása a problémamegoldásban
  • hibaanalízis, javító és megelőző intézkedések bevezetése, megvalósulás nyomon követése, hatásosság elemzése szisztematikus módszerekkel
  • vevői minőségügyi dokumentációk kezelése, készítése
  • külső és belső auditokon való részvétel
  • kapcsolattartás a belső- és a külső beszállítókkal, vevőkkel
  • együttműködés a fejlesztő- és gyártó részlegekkel

Ami mindenképp szükséges:

  • felsőfokú végzettség
  • kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • autóipar területén szerzett legalább 3-5 éves releváns tapasztalat
  • szisztematikus gondolkodás; autóipari problémamegoldó módszerek, elemzési technikák ismerete
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • magas utazási hajlandóság

Előnyök:

- minőségügyi végzettség
- autóipari minőségbiztosítási technikák magas szintű ismerete
- auditori gyakorlat
- vevőorientált hozzáállás Amire biztosan számíthatsz:
- sokrétű feladatkör stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalatnál
- hosszú távú munkalehetőség
- fejlődési lehetőség
- kiemelkedő bérezés

Jelentkezz hozzánk minőségbiztosítási és folyamatmérnöknek és mi segítünk elérni céljaidat!

Kérjük, hogy fényképes, szakmai önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet magyar és angol, vagy német nyelven a „jelentkezem” gombra kattintva juttasd el részünkre.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német