www.cvonline.hu

Autóipari mérnök projektmanager

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Szombathelyi partnercégünkhöz keresünk projektmanager pozícióra munkatársat.

Pozíció azonosító: Szo1_Pm
Kategória: Mérnök - Gyártás
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok, Német, Német - középfok
Munkavégzés helye: Vas megye

Feladatok

  • automotive projektek vezetése, illetve nyomon követése,
  • termékek, technológiák bevezetésének koordinálása,
  • a gyártási folyamat állandó fejlesztése, új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása,
  • specifikációk készítése,
  • konstrukciós megbeszéléseken való részvétel,
  • új termékek, új típusok gyártásra való felszabadítása,
  • napi gyártás során felmerülő és a terméket érintő problémák megoldása, selejt alakulásának nyomon követése, korrekciós intézkedések meghozatala,
  • gyártási folyamat folyamatos optimalizálása (pl.: selejt, ráfordítási idők csökkentése, üzem hatékonyság növelése),
  • kapcsolattartás a vevőkkel, a beszállítókkal, a marketing részleggel és a társterületekkel,
  • riportálás a helyi, központi menedzsmentnek.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • angol és német nyelvismeret,
  • autóiparban szerzett projektmenedzseri tapasztalat,
  • autóiparban, új termékek bevezetésében szerzett szakmai tapasztalat.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német