www.cvonline.hu

AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1235916

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Gyártási környezet kialakítása, a gépek és berendezések védelme
  • Hatékony, gazdaságos termeléshez szükséges munkamódszerek és eszközök biztosítása
  • Selejtcsökkentési intézkedések bevezetése
  • Gyártócellák hatékonyságának felügyelete
  • Gyártási terv, raktári készlet és a szerszámok nyomon követése
  • Napi auditok és bejárás a gyártóterületen
  • Gyártási dokumentációk készítése és felülvizsgálata

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség , mérnöki végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat fémmegmunkálás területén, ideálisan présgépek, fűrészek közelében
  • Magasfokú problémamegoldó és jó elemző képesség, határozottság és következetesség, nyitottság az új módszerekre

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Havi 18.000,-Ft cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678