www.cvonline.hu

AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK / NÓGRÁD MEGYE

Régió:

Nógrád

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 778420
lejárt

  Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport magyarországi egysége.
Sikeres működésük miatt az idei évtől gyártástervezésük Magyarországon folytatódik, melyhez keresünk most elsősorban gépészmérnök végzettséggel, jó angol vagy német nyelvtudással, a stancolás vagy ragasztás, esetleg hegesztés területén jártas, az autóiparban tapasztalatot szerzett munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A gyártási technológia felügyelete, alapanyagok kezelése
  • Folyamatábra és ellenőrzési terv készítése
  • Berendezések, gépek beszerzése a vevői specifikációknak megfelelően
  • Karbantartási tervek elkészítése, együttműködés a karbantartó csapattal
  • Gyártástervezés, költségszámítások az új projektek esetében

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség, diploma megléte (elsősorban gépészmérnök végzettség)
  • Legalább 2-3 éves gyártásban szerzett mérnöki tapasztalat a következő területek valamelyikén:
  • Stancolás, ultrahangos hegesztés, ragasztás, öntés
  • Jó angol VAGY német nyelvtudás- mely a vevőkkel és központtal történő egyeztetéshez elengedhetetlen feltétel

Előnyök:

  • Textilipari tapasztalat
  • Anyagmérnöki végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes mérnöki bérezés várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Projektmérnök/NPI Mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Könnyűipari mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • A pozíció betöltéséhez valóban elegendő 2-3 éves szakmai tapasztalat, emellett önálló, felelősségteljes munkát jelent!
  • A bérezés ehhez mérten versenyképes.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol /vagy német ÉS magyar nyelvű szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Nógrád