www.cvonline.hu

Autóipari folyamatfejlesztő - bőr borítású elemek

  • A hirdetés 851 napja lejárt

 Partnercégünk számára keresünk munkatársat
munkakörbe.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi autóipari beszállító vállalat.

Munkavégzés helye:
Budapesttől 10 km-re autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen.

Feladatok:

  • Autóipari, bőr borítású beltéri elemek gyártási folyamatainak optimalizálása és fejlesztése
  • Új projektek szakmai irányítása
  • Ajánlatok értékelése gyárthatósági szempontból

 Elvárások:

  • Autóiparban, termelési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Bőrök megmunkálásában, varrásában, feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő