www.cvonline.hu

Autóipari Divízióvezető Ref.979

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.17.
Hirdetés azonosító: 920054
lejárt

Hazai és nemzetközi piacokon egyaránt előkelő helyet betöltő, autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk

Autóipari Divízióvezető
Ref. 979

pozícióba munkatársat!

Feladatok:

  • Beszerzési tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok, árkalkulációk lebonyolítása
  • Reklamációkezelés
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnök diploma)
  • Forgácsolási területen szerzett jártasság
  • Vezetői tapasztalatok, előnyösen több éves (4-5 év)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban, kommunikációképes szint
  • Árkalkulációkban, számításokban szerzett tapasztalat

Előny

  • Autóipari termelésben szerzett tapasztalat

Megbízónk ajánlata

  • Professzionális szakmai környezet
  • Vezetői szint
  • Folyamatosan fejlődő és stabilitással rendelkező cégcsoport

A munkavégzés helye

  • Baranya megye (Szigetvár)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el pályázatát (fényképes önéletrajz) magyar és angol nyelven,

a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Az e-mail tárgymezőjében kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét ,,Autóipari divízióvezető Ref.979.”

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu