www.cvonline.hu

AUTÓFÉNYEZŐ

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Rack Autó Kft.

AUTÓFÉNYEZŐ

munkakörbe kollégát keres

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • autófényezés területén szerzett min. 3 éves gyakorlat (az utóbbi 5 évben)
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés

Feladatok:

  • fényezésre váró karosszéria elemek előkészítése
  • fényezés, karosszéria ápolása, polírozása
  • együttműködés a szerviz többi munkatársával
  • technológiai utasítások betartása

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő