www.cvonline.hu

Autófényező

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

Autófényező

                                                                    munkatársat keres.

Feladatok:

  • festékanyagok összeállítása, fényezés,
  • színkeverési jártasság
  • fényezésre váró karosszéria elemek előkészítése
  • karosszéria ápolása, polírozása
  • együttműködés a szerviz többi munkatársával
  • technológiai utasítások betartása

Elvárások:

  • fényező szakmunkás bizonyítvány
  • autófényezés területén szerzett min. 3 éves gyakorlat (az utóbbi 5 évben)
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő