www.cvonline.hu

Autófényező

  • A hirdetés 1243 napja lejárt

Budapest egyik legmeghatározóbb Opel, BMW, Mini, Chevrolet márkakereskedés és márkaszerviz cégcsoportja

 Autófényező

 pozícióba munkatársat keres

Cégcsoportunk önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Szakirányú végzettséggel pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az ideális pályázó az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • Szakmunkás bizonyitvány
  • Karosszérialakatos és fényező üzem területén szerzett több éves munkatapasztalat
  • Színkeverési jártasság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magas munkabírással rendelkezik, önálló, precíz, pontos
  • Megbízható, lojális, korrekt, ügyfél centrikus
  • Igényes kollegáival és magával szemben

Előny:

  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Eredményarányos, versenyképes jövedelem
  • Modern infrastruktúra
  • Biztos, stabil háttér
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát "autófényező" jeligére, az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér