www.cvonline.hu

Autófényező

  • Company_icon Iniciál Autóház Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Kedves leendő

Autófényező

Munkatársunk!

Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés.  Teljes körű szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén. Jelenleg több mint 140 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként munkatársaink megbecsülése érdekében nem csak vonzó juttatásokat ajánlunk számukra, hanem egyúttal izgalmas szakmai kihívásokat és a fejlődésük biztosítását is.

Önálló munkavégzésre és csapatmunkára képes, járműfényezésben tapasztalattal bíró valamint szakirányú végzettségű elhivatott pályakezdő Kollégát is keresünk győri telephelyünkre.

Főbb feladatok:

  • A gépjárművek fényezési munkáinak előkészítése és magas színvonalon történő kivitelezése
  • Az előírásokban, technológiai utasításokban foglaltak betartása
  • Együttműködés a szerviz többi munkatársával

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Új technológiai feltételek biztosítása, innovatív munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, és örömmel csatlakozna csapatunkhoz, kérem, a munkakör megjelölésével küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a lenti címre.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű