www.cvonline.hu

Autófényező

  • A hirdetés 3 napja lejárt

AUTÓFÉNYEZŐ

CÉGLEÍRÁS:
A Schiller Autóház 1991-ben alapított hazai családi vállalkozás mely újautó értékesítéssel, szervízeléssel, autóbérléssel foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba.

POZÍCIÓ NEVE: Autófényező

FELADATOK:
  • A gépjárművek fényezési munkáinak magas színvonalon történő végrehajtása
  • Munkák egyeztetése a vezető fényezővel és a finiselővel
  • A fényezés előkészítéséhez és a fényezéshez szükséges anyagok rendelése és átvétele
  • Magas színvonalú technológiai utasítások betartása
ELVÁRÁSOK:
  • Többéves igazolható fényezői tapasztalat
  • Minőségi munkavégzés
  • Fényező szakmunkás bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
AMIT NYÚJTUNK:
  • Piaci átlag feletti – bejelentett – fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás
  • Szakmailag elhivatott, képzett csapat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges