www.cvonline.hu

Autófényező

  • A hirdetés 222 napja lejárt

Gyakorlattal rendelkező

autófényező

munkatársat keresünk

Feladatok

  • festékanyagok összeállítása, fényezés, színkeverési jártasság
  • karosszéria ápolása, polírozása
  • együttműködés a szerviz többi munkatársával
  • fényezésre váró karosszéria elemek előkészítése
  • technológiai utasítások betartása

Elvárások

  • fényező szakmunkás bizonyítvány
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • autófényezés területén szerzett min. 3 éves gyakorlat (az utóbbi 5 évben)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő