www.cvonline.hu

Autófényező

  • A hirdetés 547 napja lejárt

A  Néro M5 Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia és a Fiat Professional márkák esetében hazánkban egyedülálló módon 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére. Két egységünk (Budapest és Budaörs) előnyös területi elhelyezkedése miatt lefedi Buda és Pest jelentős részét, valamint a déli agglomerációt és ipari övezetet.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres autófényező munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Feladatok:

  • Fényezendő alkatrészek előkészítése
  • Alkatrészek fényezése
  • Utómunkák
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Autófényező végzettség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkája iránti elkötelezettség, precizitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientált szemlélet
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Többéves szakmában eltöltött gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés  helye: Budapest, Gyáli út

AUTÓHÁZ BUDAÖRS

2040 Budaörs, Kinizsi utca 28. • Telefon/fax: 06 23 455 455

Link megjelenítése

Néró M5 Kft.

Székhely:1097 Budapest, Gyáli út 40.

Adószám: 10956847-2-43

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő