www.cvonline.hu

Autófényező/ KFZ-Lackierer

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 967142
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Német megbízónk részére németül beszélő autófényezőket keresünk.

Feladatkör, felelősségek:    • A fényezési munka előkészítése

• Gépjárművek fényezése szórópisztollyal

• Különböző autófestékek keverése mérleg és keverőgép segítségével

•Als Kfz-Lackierer (m/w) führen Sie diverse Lackierarbeiten am Fahrzeug durch.

•Darüber hinaus sind Sie verantwortlich für Auf- und Abrüstarbeiten wie z. B. Lackiervorbereitungen, Spachteln, Füllern, Lackier-Folierarbeiten und Finisharbeiten wie beispielsweise polieren.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Anforderung: eine abgeschlossene Berufsausbildung, Erfahrung als Lackierer und vorzugsweise PKW + FS.

Nyelvtudás:    kommunikációképes német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy közepes méretű gépipari vállalat Németországban.

Egyéb:    • Stundenlohn: Festeinstellung • ca. 2700 € brutto / Monat

• Einsatzort: Laupheim (15 km von Ulm)

• Unterkunft: vorhanden